Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek első...

Milyen motort vegyek első nagymotornak?

Figyelt kérdés
Motorvásárlás előtt állok de nem tudok dönteni, már hetek óta csak rágódok. Tudom hogy most kéne venni mert most a szezon előtt olcsóbbak de sajnos még nincs meg rá a keret, pár hónapot még várnom kell. Az A2-es jogosítvánnyal is kb addigra végzek majd. Eddig Simsonnal motoroztam, de az elég kicsi nekem (190centi és 90 kiló vagyok). Legjobban az Endúró kategória jön be, azt követik a Naked-ek aztán a Cruiser. Gyorsasági és robogó nem tetszik. Endurót azért akarok mert szeretnék terepezni is vele (kipróbáltam és nagyon bejött) és közúton is használnám (supermoto szettel). A jogsim max 35kW teljesítményt és max 0,2kW/kg arányt enged meg. Ebbe a kategóriába néztem a DRZ 400S-t, Honda XR400 és XL600, Yamaha XT660 vagy KTM Duke 390 (bár a Yamaha és KTM nekem nagyon drága). Naked-ből Suzuki GS500-at találtam és a Honda CB400-at. Szerintetek milyen lenne az optimális motor? Esetleg egy nényütemű 250-est kéne kezdésnek?

2015. márc. 14. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!