Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra k tulajdonosok....

Opel astra k tulajdonosok. Milyen autó?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy Opel astra k kombi autót. Vannak már tapasztalatok? Megéri megvenni ezt a típust? Kettő éves használtat néztem ki.
2019. szept. 24. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, csak 5 ajtós, 2018.02. havi, első tulaj vagyok. Alapvetően elégedett vagyok vele. Egyedül az utastérben időnként nyüszögő, máskor kussban maradó műanyagok idegesítenek egy kicsit. Az rendben van, hogy nem egy prémium autó, ezen a szinten ez előfordul, de az előző, két generációval régebbi Astrám soha nem csinált ilyet, még 300.000km után sem.

Persze ezzel nem akarlak elrettenteni. Műszakilag semmi bajom az autóval, teszi a dolgát. Fürge, jól fogyaszt, az ergonomikus ülések nagyon kényelmesek, a hangszigetelés is jó.

Az 1.4 benzineseknél volt korábban LSPI gond, de azt kiküszöbölték egy új olajjal és szoftverfrissítéssel.

A ledes fényszórók előszeretettel jeleznek szintezési hibát, jellemzően a jobb oldali. Ezt egy alumínium érintkező kontakthibája okozza. Szervizben először szoftvert frissítenek, újrakalibrálják a rendszert, majd ha marad a hiba, akkor cserélik kompletten az adott lámpát. Garanciaidőn túl, elég zsebbenyúlós a mutatvány.

Ezeken kívül egyéb más típushibáról nem tudok.

Ha van a típussal kapcsolatban konkrét kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok.

2019. szept. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!