Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, ha az autómnak az...

Normális, ha az autómnak az olajszintje alacsonyabban van 1,5-2 hét állás után, mint amikor 2-3 nap állás után szokott?

Figyelt kérdés

#ssdfdd
2019. szept. 25. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzáteszem láthatóan, de minimálisan....
2019. szept. 25. 18:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Elszivárog az olaj.

Öreg, kopott motoroknál nem ritka eset.

2019. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem szivárog én arra gondoltam ,hogy jobban lecsöpögött ugye mert több ideig állt. Szelepfedél tömítés , Porlasztó alatt az Ó gyűrű cserélve ,vezérműtengely,csapágyak, és a hidrotőke is. Persze ettől még nem mondom, hogy nem szivárog, de furcsálnám...
2019. szept. 25. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban lecsöpög akkor többnek kéne lenni. Amíg nincs alatta folt addig ne aggódj. El nem párolog. Ha folyik, szivárog valahol, annak nyoma van a kocsi alatt. Állj vele szilárd burkolatra ahol észreveszel pár cseppet is.
2019. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem prózai oka van: nem mindegy, hogy hideg, vagy üzemmeleg allapotában nézed az olajat. Mindig legalább fél óra állás után érdemes ellenőrizni.
2019. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!