Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999-es 1.6-os, benzines...

Fokhagymásfagyi kérdése:

1999-es 1.6-os, benzines scenic motort, át lehet szerelni egy 1999-es kangooba, amelyben gyárilag egy 1.4-es benzines motor van, de haldoklik?!

Figyelt kérdés
Renault.

2019. szept. 25. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent lehet csak akarni kell...

Legálisan nem lehet, vagyis lehet csak nem magyarországon.

2019. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meglehet legálisan is, csak annyiba fog kerülni amennyit ez a két autó együtt sem ér.
2019. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,technikailag biztosan lehet hiszen létezik renault 1.6L kangoo.
2019. szept. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez off-os téma, ahogy látom. Azt gondoltam sokkal egyszerűbb a dolog, abból kiindulva, hogy anno sok Trabantot, Barkast láttam Wolksvagen motorral átépítve, azt gondoltam egy 2 ugyanazon évjáratú benzines Renault motorjának az átszerelése sokkal kompatibilisebb, egyszerűbb procedúra lehet.
2019. szept. 28. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma sem a technikai része a nehéz, hanem, hogy mire legális lesz, az a szép művelet.
2019. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!