Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet ezt eltüntetni?

Hogyan lehet ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés
Fura szaga van a kocsim belső terének már napok óta. Az egyetlen dolog amire tudok gondolni hogy mi miatt van ez, az az hogy pár hete résnyire nyitva maradt az egyik ablak és este beesett az eső rajta. A vezető ülés felöli ajtó kárpit és az ülés legszéle vizes lett de nem annyira durván tehát nem tocsogott. Ha emiatt van akkor hogy lehet ezt orvosolni? Sokat szellőztettem a kocsit és a dolgok már amúgy is megszáradtak de nem használ, a szag visszajön.

2019. szept. 25. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Én a csomagtartó filc anyagával jártam így. Máig nem tudom, mi folyhatott ki, de olyan rettenetesen büdös volt, hogy még a legyek is jöttek rá, sőt kívülről is érezni lehetett már 10 méteres körzetben is.


Én első körben szódabikarbónát használtam. Melegvízbe szórtam bele, aztán kefével adtam neki. Utána Vanish szapannal ugyanez. Aztán kiálltam vele a napra és vártam, hogy megszáradjon. Úgy két napig még éreztem, egyre jobb volt. Most már nem tudom, hogy csupán csak megszoktam, vagy tényleg elmúlt, de nem érezni. Azért vettem egy új illatosítót :D

2019. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet ^^

Az baj én ténylegesen nem tudom hogy honnan jön a szag és mitől de ez az egy tippem van. Ha közelről beleszagolok az ülésbe vagy az ajtó kárpitba nem érzek semmit és kívülről sem érezni csak ha beülök a kocsiba.

2019. szept. 27. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!