Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fék kopás visszajelző lámpát...

Tele kérdése:

Fék kopás visszajelző lámpát hogyan lehetne eltüntetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már párszor feltettem a kérdést,de sajna nem tudtuk megoldani,hogy elaludjon alámpa.1kábel megy a fékbetétekhez,amiben 2szál vezeték van,amely lényegében csak levolt szikszalagozva.Nos a fékbetétemen nincsen kopásjelző,régebbi évjáratúhoz való vagy nemtom,és dugóstól levolt szikszalagozva a vezeték.Nos most megy műszakira és megkéne oldani ezt a problémát.Józan ésszel gondoltam,hogy zárt áramkörbe nem kéne hogy világitson,ezért rövidrezártam a két vezetéket,de nem aludt el.Szétszedtem és úgy sem.Most szintén rövidre van zárva,és azon gondolkoztam,hogy kell-e neki egy kis idő mire kialszik? Neten olvastam,hogy ilyenkor kell idő.Vagy esetleg nyugtázni kell? Kifogytam az ötletekből minden tanácsot kipróbálok. Az autó Ford Mondeo mk1 1995ös.


2019. jan. 26. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Még mindig ezen rugózol?

Ennyire nem futja egy szett fékbetétre?

Inkább add el akkor az autót

2019. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem erről van szó.A dugók sincsenek rajta a vezetéken,mire mennék ha vennék egy készletet?? Akkor se tudnám mivel összedugni,mivel nincs dugó.Mindegy is.Mai napig nem kaptam talán egy értelmes kommentet.Ha te csak igy tudsz segiteni,akkor kérlek ne segits.
2019. jan. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!