Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 fogyasztást jelző...

Golf 4 fogyasztást jelző kijelző nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vettem nemrég egy 2002es gyártású Golf 4-et, 1.6 16v 105LE. Az lenne a problémám, hogy a középső kis kijelző háttérvilágítása megy, viszont nem ír ki semmi adatot. Tehát nemírja az átlagfogyasztást, jelenlegit stb stb. Mi okozhatja a problémát? Hol és mennyiért javítják? Ha csak simán alkatrészt veszek hozzá mennyibe kerülne? (Itthon is betudnám szerelni, nem lenne probléma)



2019. szept. 25. 23:43
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok szakértő, ezért bíztatlak, hogy keress fel egyet. Ő jobban fogja tudni, mint bárki, aki itt segíthet.


Én csak tippelem, hogy ha nem ír ki semmi adatot, de a kijelző világít, akkor valami szakadás van, ahol az adat nem jut el a kijelző procijához. Ha egyáltalán így van felépítve.

De az is benne lehet a pakliban, hogy a kijelző hibás. Én már cseréltem egy Audi-ban ilyen kijelzőt, mert elromlott, viszont világított. És ugye az Audi meg a VW hasonló, akkor lehet közös a hiba is.

2019. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!