Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felrakhatok kisebb ET számú...

Tp-link tp kérdése:

Felrakhatok kisebb ET számú felnit?

Figyelt kérdés
Gyári 6x16 ET60 5x114,3 felniről lenne szó ... újakat szeretnék venni ... de sehol nem lehet 60-as et számú felnit venni! Esetleg nagy nehezen használt jó állapotú gyári beszerezhető valakitől ... viszont, amiket néztem neten mind 35 és 50 ET között volt. Na most ha én veszek pl Et 45 ös felnit és azt rárakom, szerintem túl nagy lesz a méretbeli különbség! Vagy esetleg 50ET? fel tehetek -e egyáltalán 50 et és az alatti méretű felniket, vagy mit tanácsoltok még esetleg?

2019. szept. 27. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyen gondjaim lennének, beírnám a felni-kereső programba, hogy márka-típus-évjárat. Nagy valószínűséggel a gyári méretet dobná ki.

De ha titok hogy mihez kell, akkor maradjon titok!

Psssszt. :X

2019. szept. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy et 60hoz képest egy et 50, oldatanként egy-1 centivel kíjjebb áll. Na és? Jobban néz ki, jobb a kanyarba azt ennyi. Ha ehhez veszel egy 20 mmrel szélesebb gumit, máris ugyan ott van a kerék tengelye ahol volt, csak jelentősen jobb menettulajdonságokkal.
2019. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ET szám azt mutatja meg milyen messze van egymástól a kerék középvonala és a rögzítés síkja.

Ha csökken az ET akkor a felni kifelé fog állni.

Valóban az autó típusa nélkül nehéz megmondani mi fér még el. De 10 mm eltérés azonos szélesség mellett szinte biztos, hogy elfér még.

2019. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!