Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet hogy folyamatosan...

Septimus10 kérdése:

Mitől lehet hogy folyamatosan leég a generátor a kocsimban 4. Teljesen uj generátor égett le róla! Valaki esetleg valami tipp vagy megoldás? (Ford Mondeo mk3 tddi 2. 0 diesel 115le)

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami szakembernek kellene átnézni mindent, mert lehet rosszul van valami bekötve.

Sok féle baja lehet neki de még nem is hallottam hogy leég a generátor.

2019. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a leégés alatt mit értesz de ha túl feszesre van húzva az ékszíj az tönkreteheti a generátort.
2019. szept. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szó szerint kigyulladt.. ezzel a hibával is huzattam be a szerelőmhöz és ő kicserélte és ahogyan elindítottuk rögtön füstöl kezdett aztán ugyanúgy kicseréltük egy gyárira és egyszerűen nem tudjuk mitől lehet.. folyamatosan ez van és hihetelen egy generátor problémával ennyit szívni..
2019. szept. 28. 10:02
 4/4 veterán vas ***** válasza:

El kellene gondolkodnod.....

Egy javítás nem csak arról szól, hogy a régit leveszem, és az újat fölteszem. Na jó, egy olaját vesztett lengéscsillapítónál, vagy egy kiégett izzónál valóban csak ennyi, de egy elektromos hibánál???

Utána kell(ene) nézni , hogy mi okozza a bajt. Ráadásul többször ugyan az a hiba jelentkezik. Egy megoldást látok, keresni kell egy normális műhelyt, ahol átnézik, megjavítják, és a munkáért garanciát vállalnak.

2019. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!