Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda kuplungja nem emelki?

Derbi Senda kuplungja nem emelki?

Figyelt kérdés

Hali

Van egy sendám és az a probléma vele hogy szerintem nem emel ki a kuplung, : berakom 1.be huzok egykis gázt+bevan huzva a kupung,na most lassan engedem ki a kuplungot kint van a végén(gázt még mindig huzom nagyon picit) nem indul el de viszont lese fullad... szerintem nem emelki teljesen? vagy nem tom de igen furcsa meg jó lassan gyorsul.... motor majdnem hogy tiltáson van és üvölt de viszont 5p mire felis veszi a sebességet

hát nem tudom vagy csak 50es azért csinálja ezt? nincs ereje elindulni? habár akkor meg nagy sebességen nem üvöltene... 80 a vége neki.... ha valamit tudtok irjatok köszi!



2019. szept. 29. 17:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és mért nincs ilyen álitó csavar a bowdenen? csa a karnál van de elv. lennie kéne még 1 helyen is
2019. szept. 29. 17:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem nem emelki, hanem csúszik a kuplung.

Valahol tudsz rajta állitani hogy máshol fogjon?

Vag nem feszül a bowden vagy akármi?

Keress rajta állítási lehetőséget és az egyik felé ha állítod akkor javulni kell, a másik felé meg még rosszabb lesz.

2019. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ilyet találtam.

[link]

2019. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen de csak a karnál van az meg 0, és nem laza feszül szerintem éppo ezaz hogy anyira már hogy behuzva tartja de semmi más nincs a bowdenen hacsak nem nagyon belül de odameg már alig lehet belátni, nem tudom, karnak sincs holtjátéka egyböl feszül
2019. szept. 29. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy nincs holtjátéka.

Állítsd be hogy legyen egy kicsi.

2019. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de az a csavar már teljesen bevan tekerve :O
2019. szept. 29. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:

lekéne engedni az olajat, vizet

levenni a kuplung oldali deknit és magán a kuplungon állítani de ehhez olyan kéne aki már csinált ilyet, valami ismerős vagy családtaggal együtt lenne a legjobb és akkor látnád hogyan kell

2019. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam rá keresni de olyan videót nem találni amiben ott állítanak :/
2019. szept. 30. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy próbáld ki valahogy , hogy a bowdent kiakasztod hogy ne feszítse és aztán told be .

Ha úgy jó és nem csúszik akkor másik bowdennel meglehet oldani.

2019. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most én mást csináltam de csak hétvégen tudok próba kört menni mert már másnak neki álltam na de:

Van az a mozgo lofasz amibe bele akad a bowden ki akasztottam a bowdent és azt a mozgot felazitottam majd toltam arréb egy kicsit vissza akasztottam a bowdent és talán jó lesz anyi hogy veszek álitó csavart a karhoz mert az eltört , remélem tényleg ez volt a baja hogy befogott majd hétvégén kiderül, megirom majd ide , köszi a tippeket egyenlöre :D

2019. szept. 30. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!