Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes lehet az autóm?

Hengerfejes lehet az autóm?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Egy 2005-os Audi A3 1.6 benzines autóm van . A történet hogy ma munka után indultam haza a kocsival . Kb 2km után kijelzett az olaj szint lámpa . Volt már ilyen régebben is pl augusztusban 6500kmet mentem vele 2 hét alatt akkor 2x7-8 decit kellet utána töltenem. Szóval félreállítani és egyből szemet szúrt az olaj betöltő tank sapkát a sárgás fehér massza. Eddig soha nem láttam ilyet és sok helyen azt írtak hogy ez a hengerfej problémára utal. A hűtővízet nem eszi a kocsi és nem is olajos se a víz se a betöltő kupak. Ha hengerfejes akkor kb mennyibe kerülhet a javítás ? Köszönöm a válaszokat !

2019. szept. 30. 01:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfeljetttem írni hogy sajnos 3 különböző márkájú olaj van az autóban. Sajnos egyik után töltésnel sem tudtam olyan márkájú olajat venni amivel az olajcserenel feltöltötték.
2019. szept. 30. 01:47
 2/4 anonim ***** válasza:
200.000 HUF. 1-2 hónap várakozás, attól függ a gépműhelyek mennyire vannak leterhelve munkával.
2019. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hengerfejes szerintem... Meg kellene bontani, időbe volt cserélve mindig az olaj? Rövid távokat mész az autóval?
2019. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szervizkönyv alapján igen időben. Igen rovidtavokat megyek vele . Általában 5-5km de az utóbbi 2 hétben ez 2-2km volt. Nem füstöl az autó . Ma reggel volt egy kis fehér füst hidegen. Melegen semmi és nem is melegszik az olaj
2019. szept. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!