Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ZS+U Kft. -nél kinek mi a...

A ZS+U Kft. -nél kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kuplungot kell cserélni az autómban (178.000 Km van benne, még a gyári kuplunggal), mivel hétvégén Pomázon az egyik hegyre már nem tudtam felmenni, mert csak nyomtam a gázd, de a kocsi nem ment, csak miután lendületet vettem vele kicsit kevésbé meredek helyen (utastérbe jó kis kuplungszag jött be, mikor próbáltam elindulni).

A fő gond igazából, hogy 5.-ben minden rángatás nélkül elindul a kocsi, tehát a kuplung tuti, hogy a végét járja.


Ajánlotta kolléga alkatrész ügyben a Kovács autóalkatrészt Szegeden meg a ZS+U Kft.-t itt Budapesten. Utóbbi még olcsóbb is 1-2.000 Ft-al.


A kérdés az, hogy a UNIX-Bárdi árakhoz képest majdnem 50%-os (egyes alkatrészeknél 50% fölötti) árkülönbség van a ZS+U javára. (Ugyanaz a márka, ugyanaz az alkatrész.)


A neten megbízhatónak írják őket, de itt is szeretném kicsit körbejárni, hogy az ott vásárolt alkatrészek minősége és várható élettartama megegyezik-e a UNIX/Bárdi-ban kapható, 2x annyiba kerülő alkatrészével?


Előre is köszönöm!



2019. szept. 30. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"az ott vásárolt alkatrészek minősége és várható élettartama megegyezik-e a UNIX/Bárdi-ban kapható, 2x annyiba kerülő alkatrészével?"


Ezt nem tudom. Nagyon sokan a UNIX/Bárdit istenítik. Én ott nem sokszor vásároltam. Pont azért mert irdatlan drága. 7 éve a zsu.hu-ról vásárolok. Sokszor gyári alkatrészeket rendelek. Nekem a bolt útba is esik, így nem kell postaköltséget fizetnem, mint pl a szegedi Kovácsnál. Soha semmi problémám még nem volt velük. Sok termékre van árgarancia is.

2019. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rendelj tőlük.
2019. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Unix és Bárdi nagy ívben kerülendő!Eredeti gyári alkatrészt szalonból olcsóbban megvettem,mint az Unix és Bárdi ajánlott

nevenincs utángyártottat.

A Zs+U kívűl még a Kovács autót ajánlom.

2019. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a zs+u-ra. Semmi gond se velük,se a minőséggel.
2019. okt. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!