Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani egy olyan...

Tudtok ajánlani egy olyan autót ami olcsó, nagyon jól fenntartható és keveset fogyaszt?

Figyelt kérdés
Első autó lenne és nagy szükség lenne rá. Csak multiplát ne ajánljatok! Cabrio-n kívűl minden kivitel lehet. 300k-ig van keret.

2019. szept. 30. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt Škoda Feliciám, amíg 1,5 évig megvolt kiégett rajta 1-2 izzó meg a gyújtás kapcsoló tönkre ment, így elég megbízható autó, utána volt régi Swift Sedanom, szintén 1,5 évig, abba csak a zár betét ment tönkre az ajtóban, illetve beázott mindig a csomagtartó, mindkét kocsit karosszéria rozsdásodási gondok miatt adtam el,de eleve úgy vettem őket, hogy míg megy addig megy ha valami nagyobb javítani való lenne akkor kuka. A legigénytelenebb kocsijaim ezek voltak.
2019. okt. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mitsubishi Colt az első autóm.

Nagyon szeretem, olcsó, keveset fogyaszt. A rozsdát kell alaposan megnézni, ha rendben van, jó vételt csinálsz vele.

Igényesebb, felszereltebb, jobb a megjelenése, biztonságosabb mint egy Swift. Nagy sebességnél is biztonságban érzem magam benne és könnyen gyorsul.

Három év alatt csak folyadékokat meg a kopó alkatrészeket cseréltem.

Nem igaz, hogy 3-4 ezer alatt csak hulladékot lehet kapni! Kicsit érteni kell hozzá, megnézni alaposan és többet. De első autónak minek milliós?

Én mondjuk jobban szeretem a régi autókat, szeretek "kincseket" találni és foglalkozni velük.

2019. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
200-ért vettem 1.5 dCi Thalia-t (2004-es). 65 lóerő, nem egy versenygép, cserébe meglepődnék, ha 5-5,5 liter felett enne városban. 3 hónapja van meg, eddig 2000 km-t tettem bele, szervizben csak tervezett javítások miatt volt, és eddig mindenhová elvitt, ahova kell ( ingázásra használom, hetente 2-szer 140 km-t megyek főúton+város). A másik autó, amin gondolkoztam az a Saxo volt (1.5d), illetve a Colt (1.3), amit már említettek előttem.
2019. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi válaszokat, sokkal jobbak mint az előzőek! Ment az UP!
2019. okt. 1. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!