Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó? Chevrolet...

Melyik a jobb autó? Chevrolet lacetti, vagy Kia Rio? Mindkettő 2004 es benzines kombi.

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A Chevrolet embléma ne tévesszen meg, a Lacetti-nek semmi köze az amcsi Chevi-hez, az is egy kóreai autó. Nekem Lacettim volt (2008-as 2.0 dízel). Keveset fogyasztott, viszonylag fürge volt, belül bőségesen volt hely, és olcsó volt a szerviz. Benzineset nem vennék ilyen árkategóriában, szóval arról nem tudok nyilatkozni.
2019. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nem vennél benzineset?
2019. szept. 30. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A rosszabb fogyasztás miatt. Egyetemi éveim alatt volt Lacettim, amikor nem dolgoztam. Anyagi okok miatt fontos volt a jó fogyasztás, ezért vettem dízelt.
2019. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:

"Lacetti-nek semmi köze az amcsi Chevi-hez, az is egy kóreai autó. "

A lacettinek koreához sem sok köze van,tekintve hogy az az autó évtizedekkel ezelőtti opeltől levedlett majd onnan liszenszelt technikára épül.Halál igénytelen anyagokbol vasvillával összedobált,olcsón olcsót mottóval előállított szemét az egész,a benzin motoroknál olyan fogyastással higy megszülsz,cserébe meg még csak nem is mennek!A kia rio fényévekkel előtte jár pedig az sem egy űrtechnika

2019. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A lacettinek koreához sem sok köze van"


A Lacettit Kóreában gyártották Daewoo márka alatt, és elsősorban arra a piacra is szánták. Csak később kezdték el árulni Európában és Oroszországban Chevrolet néven (asszem 2 év után). Kóreai autó alatt azt értem, hogy ott gyártották, elsősorban az ottani piachoz igazítva az ottani igényeknek megfelelően. Kétségtelenül egy igénytelen autó, de ez az árán is meglátszik. Benzinesekről semmit nem tudok, de azt tudom, hogy a 2 literes 120 lovas dízel pont azon a határon van, amire azt mondom, hogy a fogyasztása is jó még, és épp elég erős is. Az egyetlen gond csak az, hogy az ezzel a motorral szerelt Lacettik ritkábbak és 2-300e Ft-al drágábbak is. Persze ezek általában jobban is felszereletek (digitális klíma, tempomat).

2019. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!