Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B6 quattro vagy első...

MrBodaiCs kérdése:

Audi A4 B6 quattro vagy első kerék?

Figyelt kérdés
Üdv! Hosszú távra szeretném használni és az lenne a kérdésem hogy megéri-e Quattro-t választani, mivel tud többet, azon kívül, hogy négykerék meghajtású, meg picit több lesz a fogyasztás?
2019. okt. 1. 12:59
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
Ha csak nem jarsz valami extrém terepen/helyen ahol minden képpen szükséges a 4x4 szerintem teljesen felesleges a quattro hajtás.
2019. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kisvárosban lakok. Télen mikor leesik a hó jól jön mert nagyon sokára tisztítják el és akkor se minden utcából.
2019. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ausztriába használnám , meg ha hazamegyek kb 600km
2019. okt. 1. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából télen egy rendes téligumi jön jól nem a 4x4.
2019. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Nehogy leírd egyébként értelmesen hogy mégis hol mikor mire kellene........ausztriában használnám.....es ott is hol?bécs belvárosában vagy mondjuk a grossglockner-en 3000m-en?vagy egyaltalan mire?aitopalyan elmenni a munkahelyig meg haza esetleg lidl?Mert az osztrákokhoz is teljesen felesleges a legtöbb esetben az összkerék...meg telen is
2019. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Granitis ***** válasza:
Én személy szerint ha már arra szánnám magam hogy vegyek egy Audit, akkor biztos hogy nem hagynám ki a gyár egyik leghíresebb fejlesztését, a quattro összkerékhajtást
2019. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6os írja, Audiból quattrót illik venni, az egyik legnagyobb találmánya a gyártónak. És a quattrónak nemcsak hóban van előnye, hanem mindenféle más körülmények között is.
2019. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!