Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kapcsolható ki a kis...

Hogyan kapcsolható ki a kis két első kis kerek ködlámpa a Suzuki Ignisben 2017 modell?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn vezető nő vagyok, így bemutatkozásként. Az autóm nem jó szívvel kölcsönadtam egy napra egy betegségből eredő helyzet miatt. Aki vissza hozta égve hagyta a ködlámpát. Órán át próbáltam kikapcsolni és nem tudtam. Soha nem szoktam használni. Kézikönyv sem segített. Véletlen vettem észre, hogy ég, mivel járó motorral nem szoktam kiszállni belőle és a műszerfal nem jelezte. Suzuki Ignis 2 éves autó. A kormánykaron hiába próbálom a "visszaugró" kapcsolóra sem reagál. " Baromi kínos így nem mertem megkérdezni senkit, gondoltam egy lámpakacsolást megoldok és nem megy. Köszönöm a segítséget, remélem nem ment benne valami elektronika tönkre. Csak bevásárláshoz kell meg orvoshoz.
2019. szept. 4. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Tuti kamu kérdés.
2019. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Wadmalac ***** válasza:

Ilyen kapcsoló van benne, nem?

[link]


A két alsó tégla kapcsolóból a balos az első ködlámpa.

2019. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Wadmalac ***** válasza:
0%

#1:

Nem feltétlenül.


[link]

2019. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy a műszerfalon semmi nem világít. Akkor az nem ködlámpa lesz. Nem ismerem az új Ignist, de ennek a nappali menetfénye nem lehet? Vannak típusok (pl. ASX, Lancer, ezeket tudom biztosra), ahol a nappali menetfény gyárilag a ködlámpába van integrálva, két külön izzóval.

Ebben az esetben a világításkapcsolót kell 0 állásba tenned, bár akár még így is maradhat, még nappal is, hisz erre van kitalálva.

2019. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A kormányon van kapvsoló, nem ilyen billenős. Nem a menetfény.
2019. szept. 4. 10:14
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az a menetfény.

Eddig nem láttad, mert nem szálltál ki járó motornál.

Ha bekapcsolod a ködfényszórót, látni fogod a különbséget.

Nem autó hiba, hanem tulajdonosi RTFM (Read The Fuck_n' Manual)

2019. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. igen nevetséges, lehet utálni miatta. Eddig az a nagy lámpánál volt nekem. Van akit rákényszerít az élet, hogy vezessen. Köszönöm a választ.
2019. szept. 4. 10:24
 8/23 anonim ***** válasza:
Ostobasag lvl 99
2019. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Wadmalac ***** válasza:

Hm, nappali menetfény?

[link]


Hát mintha ez nem a ködlámpákban lenne.


A bajuszkapcsolón a ködlámpa itt nem egy második forgó gyűrű?

[link]

2019. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ilyen.
2019. szept. 4. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!