Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beallt motor javitas?

Beallt motor javitas?

Figyelt kérdés

Szetment egy vizcsovem, szivargott, majd egy hosszabb ut elobb raneztem viz nelkul mentem, feltoltottem de fura volt majd mindig elfolyt masnap a viz toltogetve lett hogy hazaig elbirja hogy masnap mehessen szerelohoz de nem birta es beallt. A vizcso teljesen szetdurrant(?) omlott ki belole a viz.

Szerelo tanacsara probaltam rovid idore beinditani de nem indult be de hangra olyan mintha elkapna..

A heten megy szerelohoz vegre mar ( motorfelujitoshoz ) aludni sem birok ennek egy hete es mindennap esz az ideg az auto miatt. (Nincs benne vizhofok mero, csak a kozponti kijelzon, es a masik higyha jincs benne viz nehezen mutatja ha fo a motor nem kerek kioktatast vagyok igy is epp elegge elkseredve imadom ezt az autotraadasul az elso jarganyom....)

1.9 cdti motor dizel 2006

Lathatatlan de biztosra mi az amire szamithatok?

Jobban jarok ha uj motort rendelek?

Koszi a valaszokat


2019. okt. 2. 03:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amíg nincs szétszedve tök felesleges tippelgetni hogy 20ezres baja van vagy 200as. Amint levették a hengerfejet, és elvitték gépműhelybe azonnal többet tudnak mondani
2019. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Remek

En szeretnek tippelgetni azert irtam ki....

2019. okt. 3. 10:48
 13/13 D. Brasco ***** válasza:
Es amugy mi ertelme van ennek a vak es felesleges tippelgetesnek???mit fog az segiteni rajtad?vagy ha azt mondjuk 20ezer akkor megynugszol es helyre áll a lelki békéd??Vagy most mar egyszerűbb lesz ha megirod nekem privatban hogy milyen valaszt szeretnél olvasni,en meg akkor bemasolom neked ide es akkor helyre all a vilag rendje........addig meg probalkozz ezzel az ezoteria kategoriaban...ott vannak látók meg táltosok....
2019. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!