Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drága lenne megcsináltatni...

Drága lenne megcsináltatni ilyenre ezz a kocsit?

Figyelt kérdés
Tudjátok van a Taxi című filmekben az a hófehér Peugeot 406-os. Kivitelezhető lenne megcsinálni azt a verziót? Tudjátok a légterelőkkel, szoknyákkal, meg azzal a két hajlított bisz-basszal a tetején. (Sajnos annak nem tudom mi a neve.) Persze nem kell működnie, csak dísznek. Nem kell turbózni, csak kinézetre szeretném olyannak. Mit gondoltok, meglehetne csinálni? És ha igen, mennyiért?

2019. okt. 2. 06:13
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Biztos volt aki megcsinálta.

Meg tudod nézni bármelyik tuning webshopban mennyibe kerül rá egy-egy bojler meg a többi szir-szar. Én a szélesítések, légterelők, lökhárítók meg kamu beömlőkre saccolnék 200.000-et, fényezés szintén ennyi. Beíratni a forgalmiba nem fogod tudni, szóval legalább a rendőr is baszogathat. Mellette mindenhol kiröhögnek majd, ez a stílus kiment a divatból vagy 15 éve. Szóval csak optikailag megcsinálni egy laza fél milliót én saccolnék rá.


De inkább valami ilyesmit csinálj:


[link]

2019. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
50%
Minden csak pénz kérdése.......persze ha elkeszul kozuton nem hasznalhatnad
2019. okt. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:

Mindenki úgy csinál bohócot magából és az autójából, ahogy tud. Arról nem is szólva, hogy az egyedi kiegészítők mindig nagyon sokba kerülnek, és a hatóság is azonnal ráharap.

Jah, és tényleg idejét múlt.

2019. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez full komoly? Nem is használhatnám közúton? Dehát miért? Nem nézhet ki az autóm, ahogy akarom? Mégha meg is állítana miatta a rendőr, akkor úgy is látná, hogy nincs felturbózva a kocsi, szóval akkor miért vüntetne meg?
2019. okt. 2. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Azokkal a kiálló darabokkal? Van egy oylan is, hogy baleset esetén a gyalogost is kell védeni, nos ezzel nem épp összegyeztethetőek a kiálló darabok amik rajta vannak.


Nem mellesleg, meg simán inkább vicces aktegória lenne az egész, pár éve láttam egy nfs mw vagy melyik játékból készült bmw-t, az is inkább vicces volt, mintsem komolyan vehető, ha csak másolni tud valaki akkor inkább bele se kezdjen.

2019. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, azért tettem egy próbát, hátha lehetséges. De amúgy nekem tetszik az az autó
2019. okt. 3. 05:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Ford T modell az álmom elektromos hajtásúra alakítva. Ahogy elnézem, ennek az istennek az idejében nem jön össze, de álomnak nem rossz. :-))
2019. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!