Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fiúk miért szeretik az autókat?

A fiúk miért szeretik az autókat?

Figyelt kérdés
Mi van bennük, amitől ennyire szeretik őket? :D

2019. okt. 3. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Te meg tudod magyarázni mit szeretsz a hobbidban?
2019. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem a kérdést, mintha azt akarnám mondani, hogy minek szeretik őket, meg ilyenek. Hanem konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy mi fogja őket meg bennük, meg ilyenek.
2019. okt. 3. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Pszichológia. A férfiakat átlagosan jobban érdeklik a dolgok, technológia. A nőket pedig a kapcsolatok, emberek.


Másrészt a nőket a férfiak egzisztenciája érdekli. A férfiakat pedig a nők, az autóval pedig pont az egzisztenciájukat tudják felmutatni.


Harmadrészt pedig van haszna is az autónak, sokan vezetni is szeretnek, stb.

2019. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert még fiúk. A férfiember (legalábbis a normális) inkább a feleségét és a gyerekeit szereti, idős korban pedig egy hatásos aranyér kenőcsnek is jobban örülnek majd mint egy sz@ros autónak. :)
2019. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Ezt cáfolom hogy sokan szeretnénk az autókat, magamból kiindulva nekem nem sokat jelent egy autó, mert nem engedhetek meg magamnak olyat amilyet szeretnék.

Én az a fajta srác vagyok aki mindenből szereti azt megvenni ami megtetszik és valamit ki vált belőlem.


Nehéz helyzetben voltam amikor autót kerestem X összeggel a zsebemben, sportos legyen, motorikusan kibírjon egy atomtámadást is, jól húzzon...Mivel a németek autói motorikusan "gyengék, betegesek" így őket elvetettem. Én élményeket akarok egy-egy járművel, nem agyvérzést. Így lett egy Hondám, nagyon jó, karakteres a motorja.


A sportmotorokért rajongok abba meg van minden jóság, nyomaték, menetdinamika, és most már a legtöbb 200 lóerő.

2019. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem.

Ami van jelenleg, tökéletesen megfelel, de borzalmasan lenézett a közutakon, meg bárhol.

Megbízható, keveset fogyaszt, szinte sosem romlik el.

És le kell cseréljem, ha nem akarok röhej tárgya lenni.

Sajnos ilyen tetű, szar, felszínes világot élünk, amit a sznobizmus, meg a hülyeség vezérel.

2019. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

A nők miért szeretik kifesteni magukat, hollott a legtöbb nem ért hozzá és csak ront a helyzeten.

A férfiak általában szeretik a műszaki dolgokat, szeretnek szerelni javítani dolgokat.

2019. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért szeretik..nem is vagyok fiú...

Nekem az autóm a korlátlan szabadságot,kikapcsolódást jelenti. Bele ülök és megyek amerre szeretnék és imádok vezetni is. Szeretem rendbe tudni az autóm,ezért érdekel a működése stb nagyon sokat olvasgatok a neten milyen alkatrészek,milyen meghibásodások stb szervizből is néha már úgy dobnak ki,mert mit?miért?hogy?és lelőni nem lehet.

2019. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Továbbá

- a lányok miért szeretik a szép ruhákat?

- a nagymamák miért szeretnek kötni?

- a tinik miért szeretnek bulizni?

- a turista miért szeret hegyet mászni?

- a szomszédom miért szeret inni?

- a pincér miért szeret borravalót kapni?

- a kutyám miért szeret csontot rágni?

-stb., stb.


CSAK! :D

2019. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!