Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől fulladhat le lassítás...

Mitől fulladhat le lassítás közben az autóm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nekem egy automata Opel B Vectrám. (X18XE1)

Olyan problémám volna hogy egy ideje amikor viszonylag hirtelen kell fékezni, egyszercsak lefullad az autó.

Ezzel egyetemben olyan hibák jelentkeztek hogy az autó nem reagál a hirtelen gázadásokra, tehát lassan gyorsúl, illetve az alapjárat eléggé ingadozik.

Van hogy lemegy 500-ig, viszont van hogy felpörög egész 1200-ig üresben, miután megállok és parkoló üzemmódba rakom az autót. Mármint ez a jobbik eset, mivel van hogy ilyenkor is leáll, amint átváltok P-be.

Nem vagyok meggyőződve róla hogy a váltó hibája volna, mivel alapjáraton véve szépen és finoman, "rángatás" és "ugrálás" mentesen váltogatja a sebességeket.

Örülnék ha valaki meg tudna velem osztani valami hasznos információt azzal kapcsolatban hogy mi lehet a probléma!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. okt. 4. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kikell olvastatni, hiába totóznánk itt.
2019. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, csak az utasoldali légzsáknál jelzett elektronikai hibát. Semmi több.
2019. okt. 4. 11:35
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
15%
Mivel nem te vagy az első aki leirja ezt a baromságot csak meg kell kérdeznem higy egy autó menet közben,motorfékkel gurulva mégis hogy tud lefulladni?!?!?
2019. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel feltettem ezt a kérdést, valószínűleg nem tudom rá a választ.
2019. okt. 4. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha automata akkor leállhat a motor.

Automata ???

2019. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt leírtam odafent.
2019. okt. 4. 11:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Légtömegmérő
2019. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg az alapjárati léptetőmotor.
2019. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk már valamit!


Az autó nem állhat le menet közben! Már csak azért sem mert nagyon balesetveszélyes lenne ha a szervó elmenne nagy sebességnél és nem lehetne irányítani az autót!


Azt javasolom hogy ne használd így mert balesetveszélyes nagyon! Vidd el szerelőhöz vagy márkaszervizbe!

2019. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pedig igenis menetközben áll le, és általában úgy is veszem észre (mivel alapjáraton nem hangos az autÓ) hogy nincs szervó és nagyon nehezen mozog a kormánykerék.
2019. okt. 5. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!