Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi hely van egy porsche...

Mennyi hely van egy porsche 718 Caymanba?

Figyelt kérdés
Ugy ertem mennyire lehet benne elferni? Jelenleg 17 eves vagyok es 188 cm magas es 74 kg,az az egyik almom hogy legyen egy ilyen ekszerdoboz autom es a porschek tetszenek is,es az a kerdesem hogy mennyire lehet benne kenyelmesen el lenni,nyilvan nem mindennapi eletre hasznalnam,meg ilyen 100-200km-eket nem akarnek vele levezetni,de kb mennyire lehet elferni? Vagy en az ekkora magasagommal felejtsem el az ilyen sportkocsikat?

2019. okt. 4. 19:03
 1/4 anonim válasza:
188 centi...felejtős!
2019. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már 2+2 üléses, akkor ha szűken is férsz ez már ne legyen akadály hogy megvedd. Mekkora örömöt fog az okozni amikor kiszálsz belőle, az megfizethetetlen.
2019. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=8vAFlgn00hA


A csávó 208 centi magas és majdnem kényelmesen elfér állítása szerint, biztos nem lesz gondod 188 centivel.

2019. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat en mindenkepp csak ket ulesest vennek,mert azok tetszenek.
2019. okt. 4. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!