Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sx4 GS 1.6 WD típusú...

Suzuki sx4 GS 1.6 WD típusú autóba lehet szerelni tempomatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, imádom az autóm 13 éves és semmi pénzért nem cserélném le. Csak az az egy zavar hogy a tempomat ebbol az évjáratból kimaradt és viszonylag nagy távolságokat teszek meg. Hol tudnék szereltetni bele ha egyáltalán lehet és kb mennyiért?

#benzin #Suzuki #GS #4WD #tempomat #AWD #Suzuki SX4 #sebességtartó automatika #beszerelés.
2019. okt. 4. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bele szerelik hanem az agya van úgy programozva hogy azt is tudja. De persze egy kapcsoló is van hozzá.
2019. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A google a barátod, szívesen segít :)

Nekem pl. elsőre ezt dobta ki:

[link]

Vagy megrendeled külországból, vagy megkeresed Mo-n ki forgalmaz ilyet v. hasonlót (google a barátod!)

Egy (kis műszaki érzékkel) akár saját magad is be tudod szerelni- én már csináltam ilyet (nem szuzukin), és sikerült (és nem vagyok autószerelő). Ha nem akarsz vele vesződni, elviszed egy autóvillamossággal/autóhifivel foglalkozó helyre és berakják.

2019. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!