Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki lekéri az autóm...

Ha valaki lekéri az autóm adatait ügyfélkapun keresztül, azt én látom valahol? Szóval latom, hogy hány ember kérte le az adatokat, vagy egyáltalán lekérte-e? Ha igen, azt hol látom?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Sehun
2019. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem látsz ebből. Azt sem, hogy egyáltalán érdeklődött valaki a kocsid iránt, sem semmi mást.

Ahogyan az elérhető adatok között rólad semmi nem található, így a keresők adatai is rejtve maradnak előtted.

2019. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem automatikusan küld egy sms-t a rendszer, de átlag embereknél nem látszik semmi.
2019. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy mostanában ilyen sokan rettegnek az adatok lekérdezésétől?

Talán valami nem frankó az autóval kapcsolatosan? ;)

2019. okt. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4. Te miért kapsz sms-t róla? És hogy érted,hogy átlag ember nem lát semmit? Te miért lennél kivétel?


5. Nem rettegek tőle,és takargatni válóm sincs,csak valaki azt állítja,hogy létezik ilyen funkció,de én nem igazán hiszem,hogy lenne.

2019. okt. 5. 05:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb ugyan úgy, mintha valaki az utcán ránéz az autódra. Arról sem értesít senki.
2019. okt. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"valaki azt állítja,hogy létezik ilyen funkció,de én nem igazán hiszem,hogy lenne."


Pedig van:

[link]

2019. okt. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy le lehet kérdezni a kocsi előéletét,de abban nem hiszek,hogy akinek lekérdezik az autóját,az látja,hogy ezt hány ember tette.
2019. okt. 7. 19:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Ma reggel a bérházunkban legalább 10 unatkozó, ablakban könyökölő szomszéd, 2 kutyasétáltató, és egy konténer-guberáló látta, ahogy kiálltam az autómmal a garázsból. Mindenki olvashatta a rendszámomat, azonosíthatta az autó színét típusát. Beavatottak/ismerősök számára az is nyilvánvalóvá vált, hogy még mindig ugyan az az autóm van, és továbbra is én vezetem.


JAJ MOST MI LESZ AZ ADATAIMMAL ÉS A SZEMÉLYISÉGI JOGAIMMAL? :D

2019. okt. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!