Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jön ki a benzin szag a...

Miért jön ki a benzin szag a kannából?

Figyelt kérdés
Kocsiban tartottam műanyag benzines kannát nyilván benzinnel együtt, normálisan rá volt csavarva a kupak mégis benzin szag volt a kocsiba mindig. Kívül sehol nem volt benzines a kanna, és a kupak se. Még nyáron volt hogy éreztem a kanna falán hogy tiszta nedves, gondolom az víz volt de hogy mitől került rá azt se tudom

2019. okt. 5. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kupak tömitögyürü.

Ha ki is löttyen,azt sosem látni csak èrezni.

Ugyanis párolog.

2019. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha fém kannát vennék, abból is kijönne a szag? Mit lehet tenni hogy ne jöjjön ki? Valami plusz anyagba beletenni, akár nejlon zacskó na jól betekerve?
2019. okt. 5. 10:35
 3/4 A kérdező kommentje:
zacskóba*
2019. okt. 5. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Műanyag kannából sem tud kijönni, ha jól zár a kupakja. A tied ezekszerint nem.

Ha le tudod légmentesen zárni a zacskót akkor jó lehet. Kivéve ha nem csak a benzingőz szökik ki a kannából, hanem ki is folyik a benzin, mert az kilyukaszthatja a zacskót. Szerintem jobb megoldás a tömítetlenségét kijavítani, vagy venni egy másik kannát.

2019. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!