Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az gáz, ha 17 évesen nem...

Az gáz, ha 17 évesen nem tudok utánfutóval tolatni, úgy, hogy autós oktató szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Apa azt mondja majd belejövök, de én nem így látom. Nyilván tudom, hogy ellentétesen kell tekerni a kormányt, fejben megvan a dolog, csak gyakorlatban nem megy.
2019. okt. 6. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nincs több éves tutinod. Gyakorlással menni fog az:) senki sem úgy született, hogy azonnal ment neki, van olyan is, akinek több próbálkozás kell.
2019. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Gyakorolni kell.
2019. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 b1812567 ***** válasza:
53%

Nem gáz, gyakorolj szorgalmasan.


Ahhoz, hogy bármilyen készségben rutin alakuljon ki, kell több száz óra gyakorlás. Ahhoz, hogy profin menjen, több ezer. Szóval ne parázz, csak gyakorolj amennyit tudsz.


Az is segíthet, ha az asztalon lemodellezed magadnak, mi hogyan mozog. Gyufásdobozzal, kisautóval, krumplival, vagy ami akad.

2019. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán szabad neked utánfutóval közlekedni 17 évesen?

Előbb szerezz rutint a személygépkocsival utánfutó nélkül, sokat fog segíteni, ha már nem kell külön figyelni az autóra is, csak a futóra koncentrálva kell megtanulni a "csuklózást"

2019. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem hiszem,hogy te 17 évesen közlekedhetnél utánfutóval...

Majd ha a kellő rutinod meglesz akkor egyszerűbben fogsz tudni utánfutóval is boldogulni,de gyakorlat teszi a mestert

2019. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, húzhatok utánfutót, mivel nem kezdő jogsis vagyok (2 éve van nemzetközi kategóriám)
2019. okt. 6. 15:24
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Milyen nemzetközi kategóriád van 17 évesen már két éve?

A1?

Az AM kategória nemzeti kategória, nem nemzetközi.

2019. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az AM kategória nemzeti kategória, nem nemzetközi."


Tévedsz. Az AM kategória nemzetközi kategória 2013 óta. Előtte volt az M kategória, ami valóban csak nemzeti kategória volt.

2019. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nem az volt a kérdés hogy húzhat-e utánfutót, hanem hogy gáz-e ha nem tud vele tolatni. Nekem jogsim sem volt és utánfutóval tolattam.


Autós oktatóként nem kell utánfutóval bohóckodnod, nem kell a tanulóknak bizonygatnod hogy mennyire jó vagy, tehát egyáltalán nem probléma ha nem tudsz.


Ha érdekel ez is és igényed van további dolgokat tanulni, az nagyon pozitív. Nem emlékszem hogy hogy kezdtem az utánfutós tolatást, de abban biztos vagyok hogy nyugodt körülmények között kell nekiállni. Nem jó ha olyan helyen kezded ahol más útját elállod és emiatt sietni akarsz, nem jó ha nagyon szűk helyen tornázol ahol egy gyakorlottabb is szívna. Menj ki egy üres részre, próbálj egyenesen tolatni, ha az megy akkor pedig nézd meg a kanyarokban hogy viselkedik. Ha egyszer ráérzel, utána már nagyon könnyű.

2019. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Nem gáz, gyakorolni kell.

Ehhez azért kell már kis érzék, hogy ne menjünk messzire, a többség el sem tudja képzelni mennyi extrém béna kamionos van pl.

Viszonylag könnyen meg lehet tanulni, szokni. Csak türelem kell a próbálkozáshoz

2019. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!