Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok,1,5...

Autóvásárlás előtt állok,1,5 millió a keret. Erről az autóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 6. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi a vélemény, hogy rettenetesen van fényképezve, alig látszik a képeken valami, de ha a rendszámot ki tudod olvasni, akkor legalább néhány adatot ingyenesen le tudsz kérdezni az autóról, 5ezerért alvázszám alapján adnak róla információkat.

Meglehet semmit nem jelent, de a fényképek kifejezetten bosszantóak, akarva, akaratlanul, de úgy mutatja az autót, hogy abból nem sokat látni, viszont legalább esélyt ad a további keresgélésre a rendszám, alvázszám alapján (feltételezzük, hogy valós a megadott adat).

A többi meg úgyis csak személyes megtekintés után derülhet ki.

2019. okt. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az extrán nagy becsben tartott autó két éve van a tulajnál csak...

A leírás 2/3-a kimerül abban, hogy az utólag beszerelt 60.000 Ft-is androidos fejegység funkcióit sorolja.


El lehet menni megnézni, de csodát nem várnék

2019. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Az nem jelent semmit,hogy 2évig használta.Nekem 2.5 év alatt a 3.-ik autóm lesz és nem azért,mert rosszak voltak hanem megváltozik az életkörülmény...most minek nekem diesel autó,ha a munkahelyem 10km csak kinyírnám ezért benzinesre cserélem megint.
2019. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12 éves 1.3-as, nem túl acélos felszereltségű H Astra... Szerintem alkudj belőle vastagon, kicsit drágállom. Az utólagos fejegység, üléshuzatok és még ki tudja nekem nem túl bizalomgerjesztő.

A Fiat-GM közös fejlesztésű 1.3-as 90 lóerős 200Nm-es dízel nem túl virgonc. Elég nehéz a H Astra bódéja, de el lehet vele járkálni. Országúton, hosszabb utakon, nagyon takarékos. A már 6 fokozatú váltó külön előny, ha sokat ingázol pályán.

A szokásos H Astra betegségeket nézném meg rajta: toronyszilent a motortéri kupakok alatt, külső-belső keringésválasztó rendban van-e, stb.

Vázszám alapján nagy turpisságot nem látok, magyar piacra gyártott, azaz nem import autó. Talán az tűnt még fel, hogy a gyárból 16"-os kerekeken gördült ki, az eladó pedig 15"-osokat ír. De ennek talán nincs jelentősége.

A rendszámot lekérdezve már vannak érdekességek a km-órájával kapcsolatban:

2011: 161.613 km

2012: 111.700 km

2017: 205.835 km

2018: 159.151 km.

Szóval tekergették rendesen, nem is egyszer a 6 tulajdonosváltás alatt.

Megmondom őszintén, én keresnék valami mást, akár H Astrán belül is.

2019. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4#

Vagyis az a 173ezer kilométer valójában jócskán 300etzer fölött van - nem meglepetés, de erre is jó az adat lekérdezés...

2019. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3: Arra próbáltam utalni, hogy hiába van nagy becsben tartva az elmúlt két évben, ha az előző 10-ben meg ütve-vágva volt. Mondjuk a gagyi üléshuzat pont nem a nagy becsben tartás jele.

A visszatekert óráról nem is beszélve...


#2

2019. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!