Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanál sportos...

Milyen autót ajánlanál sportos célra? Havi 80 ezret tudnék kizárólag az autóra költeni (ebbe lehet spórolás is), a keret 9 millió forint.

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 20:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kizárólag benzines kellene.
2017. jún. 2. 20:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Sportos célra? Ez mi a tökömet jelent? Rendszeresen indulnál versenyeken, vagy csak szeretnéd hogy hangosabb legyen munkábajáráskor?
2017. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A sportosság alatt arra gondolok hogy legyen benne erő kellően, túlnyomórészt szerpentinen használnám, illetve bírja a kigyorsításokat, ne kelljen szerelőhöz vinni ha lepadlózom néha 1,5-2km-en
2017. jún. 2. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen árba valami jó kis 5hengeres 80-as quattrot vennék, vagy valami 92 előtti bmw-t 6 hengerrel meg sperrel. Maradna mellé pénzed ha ugyebár történne valami....vagy esetleg Impreza,Evo.... Fúúú ennyi pénzből akármit lehetne venni. Döntsd el először is mik a fő kritériumok. Első hátsó összkerék? stb.
2017. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az eddigi infók alapján egy húszéves 1.8-2.0 Astra is tökéletes lenne - tizedannyiért.


Tényleg jó lenne tisztázni, mi a cél...

2017. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hátsó kerekes kellene mindenféleképpen, és ami később jó tuning alap lehet.
2017. jún. 2. 21:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzből a legegyszerűbb ha elballagsz egy Mazda szalonba és rendelsz egy új MX-5-öt. Azzal egy darabig nem lesz gondod és jókat lehet vele autózni.
2017. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tuning alap?

Na figyelj megmentem az életed. Végzettségedből adódóan te tudnád szerelni a kocsit? Igen? Akkor én valami olyant vennék amiben kevesebb még az elektronika, amiket leírtam korábban pl. Érdekel írhatok jóval hosszabb listát is.

Nem? Akkor felejtsd el a tákolást mert lehetetlen annyit rohangászni műhelybe amennyit kéne, másrészt meg a munkadíj elvinné a pénzed felét ami meg nem érné meg.

2017. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem komoly módosításokra gondolok, csak az alapok kipufogórendszer csere, légszűrő, padon beállítani stb.
2017. jún. 2. 23:04
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Tuuner joska
2017. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!