Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan motorosokhoz lenne...

Lsdtrip kérdése:

Olyan motorosokhoz lenne kérdésem akiknek van industrial piercingje. Ti hogy oldotátok meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék industrial piercinget és az lenne a kérdésem, hogy miután legyógyult tudok e felnyitható álrésszel ellátott bukósisakot használni?

Tapasztalatokat vagy esetleg tanácsokat szeretnék alternativára.



2019. okt. 8. 17:26
 1/1 b1812567 ***** válasza:
100%

Rá kellett keresnem, mi is ez.. Nem sok felnyitható állú sisak volt rajtam eddig, de szerintem pont a fülnél az is beakadhat. Gondolom ez a problémád.

Két megoldás jut eszembe, mármint azon kívül, hogy ne szúrass vagy vedd ki motorozáshoz. :D


Egyik, hogy leragaszthatod, valami kíméletesebb ragtapasszal. Nyilván ez akkor megoldás, ha nem rendszeresen motorozol, mert elég macerás.


Másik lehetőség, hogy megpróbálsz egy maszkot. Sokan szeretik, vannak vékony, nyári változatok is.


Ha nyoma a sisak, akkor valószínűleg jópárat végig kell próbálgatnod. Sok típusnak van headset előkészítése, azoknál a fülnél vagy eleve van mélyedés, vagy eltávolítható onnan egy szivacs vagy más alkatrész.


Ha a fentiek segítettek, akkor szerintem mindegy, hogy felnyitható vagy zárt sisak.

2019. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!