Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak ha vettem autót...

Mit csináljak ha vettem autót és most látom van két törés vonal a szélvédőn?

Figyelt kérdés
Még át sincs íratva a nevemre, ezt nem is láttuk amikor megvettük, amikor haza hoztam se verődött semmi se a szélvédőre ... Írjak e annak akitől vettem ?

2019. okt. 9. 07:10
1 2
 11/14 veterán vas ***** válasza:

Lehet, hogy már a vásárláskor is meg volt a két vonal, csak te nem vetted észre? Ez azért necces, mert akkor lehet, hogy más -ettől komolyabb- hiba is elkerülte a figyelmedet.

Viszont ha a vásárláskor nem látszott a berepedés, az még rosszabb.

Mert ha pl. törött volt a kasztni, és csak közvetlenül az eladás előtti napon kapott új szélvédőt, akkor a rázkódástól/feszüléstől a repedés halad majd tovább. :(


Na melyikre tippelsz?

2019. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól van, gyerekek, az vesse kérdezőre az első követ, akit az első autójának vásárlásakor nem vakított el a szerelem. Bizony, az ilyen hiba fölött, ami majd' a szemét veri ki az embernek, a legkönnyebb átsiklani. Reméljük, ez a legnagyobb baj, és amúgy jó a verda.
2019. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Mi lett a szélvédő vel?
2019. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bírja 😂 majd ha tovább reped akkor cserélek
2019. dec. 25. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!