Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátor választásban segíten...

Generátor választásban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy van egy Rover 45 ös 1.6 benzines autóm,és tönkre ment benne a generátor. Bohsc 14v 40-85A van rá írva. Most akkor ugyan ilyet kell vennem ami ilyen paraméterekkel egyezik ezzel a 40-85A 14v? Mert néztem neten utángyártottat és az 12v 65A de van olyan is ami ugyanúgy 14v 85A csak az drágább. Jelentősége van gondolom. Melyik lenne bele a jó?

2019. okt. 9. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a volt és az amper is. CSak a felfogatás meg szíjtárcsa a legfontosabb hogy passzoljon rá.
2019. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom meg? Azt írják 5 bordás ékszíjhoz. Néztem és 5 bordás ékszíj van benne. Valahol néztem generátort és ott 14v 85A van írva de az is hogy klímával szerelt járműhöz és az van oda írva hogy nem. Enyém meg klímás. Elírás lehet? Vagy mindent figyelembe kell venni?
2019. okt. 9. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Felújítani nem lehet? Az általában jóval olcsóbb. Én személy szerint szívesebben használom az eredeti felújítottat, mint valami más utángyártottat.

De ha mindenképp cserélni akarod, 85A-est vegyél! Kisebbet ne, mert folyamatosan túl lesz terhelve és nagyon hamar meg fog halni az is.

2019. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A felújítás melett döntöttem. Mondtál valamit hogy ez még is csak gyárija...!
2019. okt. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!