Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek megérne ez +1 milliós...

Nektek megérne ez +1 milliós felárat?

Figyelt kérdés

A Honda Civic Type R GT verzió annyival tud többet, hogy nyolc hangszóró van benne, ledes ködlámpák, elektromos tükrök, illetve automatikusan sötétedő belső tükör.


Aki 12 milliót költ egy autóra, neki már szerintem mindegy az a +1 misi, de kíváncsi vagyok, ti hogy lennétek vele, ha egyenesen szalonból vásárolnátok.


Egyébként rá/bele pakoltam még kb 3 millió forint értékű extrát, gondolom azt nem lehet le alkudni egy japán autó, Honda esetében.


Köszi a kérdésre vonatkozóan írt válaszokat előre is!



2019. okt. 10. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem itt a susogósmelegítősöktől csak olyan válaszokra számíts, hogy miért nem vettél buzukit, mert azt aztán telepakolhatod homasitás cuccokkal ócsón
2019. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Miért csak olyanokra számítsak? Ki tudja kinek mi a véleménye.
2019. okt. 10. 15:10
 3/64 anonim válasza:
87%
tőled meg csak olyan válaszra, egyes, hogy "más mit válaszolna". ezzel aztán sokra megyünk.
2019. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Légyszi a kérdésre is válaszoljatok, köszi.
2019. okt. 10. 15:11
 5/64 anonim ***** válasza:
74%

Inkább úgy írom, hogy nem szívesen mondanék le ezekről. Amiket felsorolsz, a ledes ködlámpán kívül 15 éve benne voltak az összes autómban. Megszoktam, szeretem, nem szívesen lépnék vissza.

Többek között azért nem Hondám van és van "susogós melegítőm" (egyébként életemben nem volt rajtam még ilyen), mert más márkából bőven 1 millió alatt megkapom ezeket.

2019. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy ez ösztönző a gyár szerint az embereknek, hogy még jobban lehúzzák őket, de ha már ennyi pénzt elkérnek érte, akkor ez igazán lehetne alap, illetve a belső led világítás. Mert ocsmány az a sárga színű beltéri világítás szerintem.
2019. okt. 10. 15:15
 7/64 anonim válasza:
82%

Pedig tök egyszerű a válasz.

ha kell a nyolc hangszóró + ledes ködlámpák + elektromos tükrök + automatikusan sötétedő belső tükör és ki akarsz rá szórni +1 milliót, akkor tedd, ha nem, akkor meg ne.


Hihetetlen, hogy ennyi pénze van valakinek autóra, de ennyit nem tud eldönteni, hogy neki mire van szüksége és mire szeretne költeni...

2019. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 D. Brasco ***** válasza:
66%
Egyébként pusztán kivancsiságból rajtad mit segit az,hogy más locsolna még rá egy milliot vagy sem!?A te pénztárcádról van szó,gondolom csak el tudod dönteni NEKED érnek-e 1 gurigát a felsorolt extrák!
2019. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
85%

"Mert ocsmány az a sárga színű beltéri világítás szerintem."

Azt te magad is ki tudod cserélni pár ezer forintért Osram (én csak ezt ajánlom a kínai olcsó bóvlik helyett) ledekre. Én inkább választanám ezt a magam kicserélem megoldást, minthogy a gyár lehúzzon több tízezer, vagy százezer forinttal "ledes beltérvilágítás" tétellel az extralistán.

2019. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy mi mit gondolunk. Ha szükséged van ezekre az extrákra akkor vedd meg. a nincs akkor meg ne dobd ki a pénzed az ablakon.
2019. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!