Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új kb 4 milliós autóba milyen...

Új kb 4 milliós autóba milyen biztonságtechnikát érdemes szereltetni?

Figyelt kérdés

Utcán fogok vele állni. És a riasztó, gyári immon és váltózáron illetve uv jelölésen kívül kéne még valami egyedi cucc.


META M43 közelítőkártyás immobiliser jó lehet? Vagy bármi más? Pajzs vagy Cerberos? Nem tudom, hogy ekkora értékű autóba mit érdemes tenni. Toyota Yaris



2019. júl. 30. 08:09
1 2
 1/18 D. Brasco ***** válasza:
79%
Felesleges barmilyen kulonosebb extra vedelmet belerakni egy vagon penzert,mert mint tudjuk ha valamit nagyon el akarnal lopni azt ugyis elviszik!Az ilyen váltózár meg a többi kacat maximum a kóklereket ijeszti el.
2019. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
teljesen felesleges, aki vinni akarja az el is viszi mindegy mi van benne.
2019. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Barnabas333 ***** válasza:
79%
Lopás ellen Cascó vagy őrzött parkoló...
2019. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Egy négymilliós kocsi nem az a kategória, amit mindenképpen el akarnak vinni, ami benne van, az elég.


Ha valami drága ritkaságról lenne szó, és megrendelésre akarják elvinni, akkor el is viszik, legrosszabb esetben úgy, hogy egyik este egy lámpánál megkérnek, hogy szállj ki, a kulcs maradjon benne...

2019. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudsz valahol garázst bérelni? Nem csak lopás, rongálás miatt, hanem más szempontból is előnyös lenne. Én egy időben évekig a lakásomtól 1,5 km-re béreltem garázst, mert nem volt közelebb. De úgy gondoltam hogy inkább ez, mint hogy az utcán álljon.

Nemrég itt az oldalon ki lettem oktatva, hogy állítólag a váltózár a "tuti" megoldás, mert az illető abban a szent meggyőződésben volt, hogy az kiiktathatatlan és lophatatlan tőle az autója. Nagyon nem így van!

2019. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Nézd meg a lopási statisztikákat, típusonként fel van sorolva, mit visznek el általában.

Túltolod ezt a kérdést. Casco-t köss rá, az valóban fontos.

2019. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A közelben nincs nagyon garázs. Már néztem. Parkos környezetben lakom, régebbi 4 emeletes és kertes házak között. Elérhető közelben nincs garázs.
2019. júl. 30. 08:51
 8/18 A kérdező kommentje:
Annyira nem tolom túl. A kerület, ahol lakom a lopási statisztika élén áll
2019. júl. 30. 08:53
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Bemész egy autóelektronikai üzletbe és elmondják, mik vannak. Indításgátló jó lehet, mert lábon nem tudják elvinni. Max. ha felpakolják valamire, de azért az macerásabb, meg tovább tart, könnyebb lebukni.
2019. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként pont az átlagos, tömegautókat szeretik lopkodni, nem a különlegességeket.
2019. júl. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!