Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó generálás?

Autó generálás?

Figyelt kérdés
Hogyan érdemes generálni az autót.. Teljesen vagy csak az adott hibapontot?? Mert nekem pl el van kopva a motor lehet gyuruzni kell lehet hogy a dugattyúk rosszak nem tudom de még lehet azt oldani hogy csak a hengerfejes meg a blokkot generálnak meg?? És kB mennyi lehet egy gyuruzes vagy egy dugattyú felújítás vagy esetleg csere? Mennyi pénzt vesz igénybe? Írjátok hideget meleget de csak hasznosat!!

2019. okt. 11. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos: Ne igyál többet. Aztán józanul less utána mit jelent a generál szó.
2019. okt. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Teszkóba lehet kapni zacskós generált,2 hónap garanciával.

Én tavaly nyáron generáltam, 19 ezer forint volt.

2019. okt. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hülyén írtam le az Szent de érted rá :D nekem egy hengerfejet és egy blokkot kellene de inkább a hengerfejet
2019. okt. 11. 06:59
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nagyon fontoa ilyen kerdeseknel hogy még csak véletlenül se ird le milyen auto milyen motorjat akarod generálni
2019. okt. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van a generál.

És van a gyűrűzés, van a hengerfej javítás, stb...

A generál azt jelenti, hogy teljes, mindenre kiterjedő motorfelújítás. A szelepszár szimeringtől a szükséges csapágycserékig minden. Gyakorlatilag csak a blokk és hengerfejöntvény, főtengely és hajtórudak maradnak a régiek.

2019. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy vas tombbol autót generálni nagy meló
2019. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veterán vas ***** válasza:

Ha neked motrokod van megkopva akkor kell csinálni bele generaltot. Alapszabály: minél nagyobb kopás annál nagyobb general. Csak arra vigyázkodj, nehogy te legyél degenerált. Mert akkor neked már úgyis hideg-meleg.



Jut eszembe': miért nem kezelteted magadat? :D

2019. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!