Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam egy törött, forgalombó...

Eladtam egy törött, forgalomból kivonat autót, és a vevő 5nap után követeli vissza a pénzt, de az autót nem tudja ugyanúgy visszaadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy roma úriemberek eladtam egy törött g astrát 250euróért. A motorról hiányzott a hűtő, és az akku. Az autó hátulja sérült, a többi karosszériaelem használható. Mivel az autó ki volt vonva a forgalomból, adásvételi nélkül adtam el készpénzért. 5 nap elteltével fenyegetőzve megkeresett a vevő, hogy adjam vissza a pénzét, mert az autót nem tudja megjavitani, annak ellenére, hogy első perctől tisztában volt az állapotával. A feleségem zaklatják a munkahelyén, es mindenfélével fenyegetőznek, így belementem, hogy visszaveszem az autót. Csakhogy, azóta már hiányzik belőle a motor, váltó, ülések, és és az első fényszórók. Csak a csupasz karosszéria maradt meg ajtókkal, és szélvédővel.

2019. okt. 11. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Inkább add le vasba ingyen mint pénzért romának. Velük soha ne üzletelj. Soha.
2019. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Így most mit csináljak vele? Ha visszaveszem akkor már csak ócskavasba jó. Ha nem veszem vissza akkor örökké zaklatnak.
2019. okt. 11. 16:32
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Így jártál, vedd vissza és könyveld el a veszteséget tanulópénzként.
2019. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első két hozzászólónak bizony igaza van: nekem volt egy eladó trabantom, de inkább leadtam a bontóba (nem volt működésképes), legálisan, minthogy úgy járjak, mint Te.
2019. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Add vissza a pénzt, de csak akkor, ha a roncsot megtartják maguknak. Így nincs vele gondod, nem kell sok pénzért ide oda szállítani és elkönyveled tanulópénznek.
2019. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok eszed van...
2019. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Rendőrségen feljelenteni őket zaklatásért. Nemtudom hogy adásvételi nélkül eladni autót bűncselekmény-e és ezért téged is megb*sznának-e de a zaklatás mindenképp az. Ők tisztában voltak vele hogy mit vesznek tehát egy szavuk sem lehet
2019. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd vissza, ha a hiányzó dolgokat is vissza adják, ha nem akkor bässzák meg, te meg menj rendőrségre.
2019. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják, cigánnyal nem kötönk üzletet soha.
2019. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Cigánynak nem adunk el semmit. Amúgy ez borítékolható volt, bevett taktika náluk, megveszi és utólag reklamál. Hajtás el a fenébe, ha zaklat jelentsd fel a rendőrségen. De hidd el ha 2* határozottan elhajtod le fog kopni.
2019. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!