Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért propagálják sokan hogy...

Miért propagálják sokan hogy Nyugaton ugyanúgy nyomorognak a munkások mint itthon, amikor Ausztriában segélyből fenn tudtam tartani egy garzont, itthon meg munkával se lehet sokszor?

Figyelt kérdés

37nm garzon volt, 420 eur körül rezsivel. Segélyből kifizettem, plusz bevásároltam. Szerényen de megéltem. Segélyből!


Itthon egy ilyen 120+rezsi, sok helyen a fizetés se sokkal több mint a bérleti díj + rezsi és nem ettél semmit.


Ráadásul ez munka, kint meg segélyből éltem úgy...


Sokkal jobb kint az életszínvonal.


Miért propagálják hogy ugyanaz a szar van kint is?


2019. szept. 13. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2019. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem voltak külföldön, vagy nem látnak bele a témába és úgy okoskodnak. Aki élt kint, az úgyis máshogy látja a dolgokat. Az árak sem rosszabbak kint, pl az Aldiban sok minden 1 euró, ami nálunk 600 forint, pedig nekik telne rá több és nem nekünk. Egy nagy bevasarlasnal már számít, pláne, hogy az ottani fizetésből telik is a bevásárlásra. Csak az hangoztatja, hogy kint is ugyanolyan rossz, aki nem élt kint sosem.
2019. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!