Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó szikra mellett miért nem...

Viktor73 kérdése:

Jó szikra mellett miért nem indul el a Simson?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete még rendesen működött, azonban amikor most újra elővettem, hogy menjek vele egy kicsit, valamiért nem akart beindulni, hiába rugdostam. Néha már majdnem elindult, de nem jött össze sehogyse. Próbáltam betolni is, de akkor se indult csak néha durrogott.

Az alaplap jól van beállítva.

Próbáltam több gyertyával is, de egyikkel se indult.

Megnéztem a karbit is, de ott is minden rendben.



2019. okt. 12. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
karbi rendesen be van állítva? sűrítésed jó?
2019. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen
2019. okt. 12. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor menni kell neki
2019. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Benzin + levegő + sűrítés + szikra. Más nem kell. Valamelyik neked nincs rendben (vagy esetleg több is) és azért nem megy.
2019. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha be se indul akkor hogy lehet jó az alapjárat?
2019. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mi baja van, mert ahogy leírtam két hete még jól ment, most egyszer csak nem akart beindulni. Nem állítottam el semmit, csak bent volt a garázsba.
2019. okt. 13. 08:06
 7/7 anonim válasza:
nem vagy elég erős. lassan rúgod be. gyorsulj föl 25-30 ra egy lejtős nyélgázzal és 2-esben koppantsd le a kuplungit. be fog az röffenni /VAGY/ tisztítsd ki a motort, a benzint éesd el öngyújtóval a hegnerből, úgy,hogy csont száraz legyen, rúgj bele párat és nézd meg, hogy lesz-e újabb benzin ahegnerben, mert ha nem akkor nem kap... azért nem indul...
2019. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!