Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autók futómű alkatrészek...

Autók futómű alkatrészek szempontjából melyik gyártó az időtállóbb, strapabíróbb?

Figyelt kérdés

TRW, ABS, BREMBO


Tudom nyilván függ a használattól is, de általánosságba nektek mi a véleményetek?


Sorrendben hogy választanátok?



2019. okt. 13. 15:04
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
54%
ABS, brembo, tws
2019. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
ABS, brembo, trw
2019. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mintha korábban is olvastam volna ezt a kérdést...

A féktárcsa-betét garnitúrám nekem TRW. Nincs vele bajom. Pl a kormányművem gyárilag is TRW. Lengéscsillapítóm gyárilag Sachs. Ha cserélni kellene, valószínű ugyan ilyet vennék. Lengőkarokat, gömbfejeket nem kellett még cserélnem és nem tudom melyik gyártó a gyári beszállító. Ja, még egyszer egy stabilizátor bekötőt kellett cseréltetnem. Moog volt raktáron a márkaszervizben, a gyárira várni kellett volna. Így ez került bele, szintén nincs vele bajom évek elteltével sem.

Brembonak a fék alkatrészeit ismerem. Ha eredeti, akkor jó minőség. ABS-hez nem volt még szerencsém.

2019. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!