Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1.5 VEi (92-95)...

Honda Civic 1.5 VEi (92-95) teljes futómű felújítása mennyi pénzbe kerül? (leginkább olyanoktól érdekelne akik csinálták már, és tudnak hiteles adatot)

Figyelt kérdés
Kis autómon megszeretném csináltatni az egész futómúvet a 0-ról szinte mivel már nem egy mai csirke de én szeretném, hogy sokáig menjen még, ezért érdekelne, hohy nagyjából mennyibe fájna 0-ról megcsináltatni. Végig lehetne nézni az összes alkatrész árat nyílvan, de hátha valaki csinálta már, és tud nekem ebben segíteni, csak hogy tudjam mire vállalkozok.

2019. okt. 8. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Magamnak csináltam annó egy 1.6-os ESi-t. Hogy mennyibe került? Jó kérdés, bontott lengokarokat vettem főként ezeket ujitottam fel. Ha csak az alkatrészt nézem, olyan 50e körül lehetett. Nagy meló volt, mert gyakorlatilag a vágni kellett sok helyen. Ha cainaltatod, szerintem 200 alatt szóba se állnak veled.
2019. okt. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy öreg bácsinak szeme fénye volt és le akarta műszakiztatni, ahhoz viszont nagyon rendbe kellett szedni.

Nem akarok hazudni mert pontosan nem emlékszem, csak arra hogy 300 megfogta a műszakival együtt, tehát olyan 270 környéke lehetett, de ebben az összes lengőkar szilent, összekötő, kitámasztó, gumiharang bennevolt.

Ez egy márkafüggetlen szervizben, számlával, 4 nap alatt.

Otthon nem biztos hogy bevállaltam volna.

2019. okt. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még egy fontos dolog. Az autó jól lett megcsinálva, tehát nem összegányolva, meg összekóklerkedve.
2019. okt. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. okt. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!