Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 manapság milyen vétel?

Golf 4 manapság milyen vétel?

Figyelt kérdés

Üdv. Segítségre van szükségem autóvásárlással kapcsolatban. Nem nagyon érdekelnek, de az új munkám miatt szükségem van egyre. Nem szeretek foglalkozni velük, ezért megbízhatót szeretnék olcsó fenntartással (nyilván :D). Méretben a csapott hátuljút találom a legpraktikusabbnak 90% város, maradék autópálya használatra moderáltan megpakolva. A célom, hogy elvigyen a-ból b-be és hosszú távon a lehető legkevesebb pénzt vigye el. Az értékvesztés sem utolsó szempont. Az eddig összegyűjtött infók birtokában az első számú kiszemeltem a VW Golf 4 1.6 benzines és a Toyota Corolla 2002-2006, de bármire nyitott vagyok. A keret pedig 500e-1m. Ja és egész pontosan napi 15km két részletben, csak rossz időben, és havonta egy hosszabb 500 km-es pályamenet.

Nem tudom hogy ez mennyire számít, de lehet hogy az autó sokat, akár heteket is állna az utcán használat nélkül.

Köszönök bármilyen jellegű építő hosszászólást.



2019. okt. 13. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem golfal rossz tapasztalataim vannak, toyotával meg semmilyen. Itt mind a kettő neves autó, mindkettő olyan korban van hogy költeni kell rájuk, hol ezt hol azt, mindig lesz valami, és a nevük miatt nem éppen a legolcsóbb az alkatrész, ilyen korú autók már nem is nyújtanak semmkféle különleges vezetési élményt, teljesen átlagos vagy az alatti már. Én inkább sokkal inkább ajánlanék egy kisebb márkát viszont jóval újabbat. 1 milióért van már választék 2008-2010 körüli autókból, mint pl opel, legyen az G astra vagy H astra pl, vagy kia ceed, dacia.
2019. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül Corolla! Egyértelmű!
2019. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én is inkább valami kisebb városi autót vennék. Swift, Yaris, Jazz, Note, ezek elég jól tartják az árukat.
2019. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!