Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Manapság hogyan lehet házhoz...

Manapság hogyan lehet házhoz jutni? Miből lehet milliókat szerezni?

Figyelt kérdés
27 évesek vagyok a párommal van egy két éves kislányunk és házat szeretnénk venni, 15-20 milliósat (nálunk ennyiért lehet kapni egy egy családi házat kis udvarral és semmi extrával) Szüleim nincsenek, szóval nem támogat senki... Ötletem sincs hogyan tudnék így házhoz jutni ha havonta max 20 ezret tudunk félretenni és nem élünk nagylábon :( Már annyit gondolkoztunk/álmodoztunk hogy miben lenne úgy pénz de... Ismerősöknek is csak úgy sikerült házhoz jutni hogy szülők segítették őket, vagy nem becsületesen...

2016. ápr. 10. 17:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Jó munka. 20ezer forintból sehogy nem fogtok házat venni. Mondjuk úgy soha.
2016. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%

Kevesen tudnak 20 milliós családi házat venni ennyi idősen, ráadásul kisgyerek mellett.

Az alapoktól kell kezdeni, nyitni mondjuk lakáskasszát és kezdeni egy kisebb panellel, majd tovább spórolni, esetleg hitelt felvenni, de álmodozni akkor is csak a realitások talaján belül szabad.

Akinek nincs magas fizetése, vagy tehetős szülei, az vagy megelégszik kevesebbel, vagy keres olyan munkát, amivel több pénz áll a házhoz.

2016. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi önerőtök van?
2016. ápr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Jobban fizető állásból. 7 évembe telt, mire az anyagi nulláról felállva tehermentes házam lett, először az önrészt gyűjtöttem össze, vettem fel hitelt, amit a 20 év helyett 5 év alatt fizettem vissza. Azért tartott eddig, mert közben fel is újíttattam a házamat. Nincs benne szocpol vagy CSOK, nektek ez a lehetőség is adott.
2016. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
48%
Kinél laktok? Ha saját a házatok, akkor ennyi félretett pénzzel csak felújítani vagy bővíteni tudjátok. Esetleg hitel, de azt nagyon nem ajánlom.
2016. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Jó munkát is nehéz találni, esetleg külföld de gyerekkel kimenni a vakvilágba kockázatos, ráadásul ismerősünk sincs... Komolyan ennyire szar világ van itt Mo-n?? Szomorú vagyok :(
2016. ápr. 10. 17:22
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
Egyébként a legnagyobb probléma, hogy havonta csak 20ezret tudtok félretenni.. Ebből még hitelt sem tudnátok fizetni. (Már ha lenne elég önerőtök, hogy hitelre tudjatok házat venni. Feltételezem nem haladja meg az 1 milliót sem.)
2016. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Így első lépésre sehogy. De ez senkire sem jellemző. Vesznek kisebb lakást hitelre, élnek, dolgoznak, spórolnak... Kifizetik a hitelt és/vagy nagyobbra cserélik, szintén hitelre... Aztán egyszer csak megvan a ház is.
2016. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Lakáskasszánk van, és önkormányzati lakásban lakunk amit még 4 évig vehetünk igénybe.
2016. ápr. 10. 17:24
 10/37 anonim ***** válasza:
48%

A jó munka alatt jó szakmát értettem, ami magas fizetést biztosít. Nálatok ez nyilván nem játszik, ha csak ennyit tudtok félretenni.


#1

2016. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!