Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell használni úgy a...

Hogyan kell használni úgy a turbódízel motort, hogy sokáig tartson?

Figyelt kérdés
Eddig még sose volt ilyen autóm, és elég sok rosszat hallottam róla, de most mégis egy ilyet birtoklok, hogy használjam úgy, hogy minél tovább probléma mentesen működjön? Sajnos lenne vele szerintem ilyen csakaspárbaleugrós2kilometeres menet is. A jó tanacsaitokat köszönöm!

2019. okt. 13. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

-Olajcsere 10 ezrenként, normális olajjal (ha sok a rövid táv, akkor cserélj sűrűbben olajat)

-Ha tapostad neki, mondjuk pályán, és lemész egy pihenőbe, akkor ne állítsd le azonnal, várj vele pár percet, a turbó hálás lesz

-Hidegen nem taposd (bár ez szerintem alap dolog)

-Ha valóban sok a néhány km-es táv, néha mehet egy kis Spuri az üzemanyagba

2019. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta + nem mind1 milyen motor van benne,mert akadnak olyanok amik úgy kakik ahogy vannak

Én imádom a turbós dízelünket,rengeteg km van benne és semmi gond vele, a turbós benzinesünk azért már más tészta.

2019. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!