Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche panamera turbo-ra...

Porsche panamera turbo-ra milyen téli gumit ajánlotok?

Figyelt kérdés
20"-os felnire. Most vettem nyáron, nincs még tapasztalatom vele. Nyári gumik michelin-ek. Tudnátok írni pár márkát, amik beváltak nektek?

2019. okt. 14. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Én a helyedben felhívnék egy márkakereskedést, hogy ők mit ajánlanak. Biztos tudnak segíteni. Nem hiszem, hogy itt értelmes választ fogsz kapni erre a kérdésre :)
2019. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Nyáron vettem a Huayra-t, az SLS meg Quattroporte-n is nyari van. :(

Itt johetne sracok tipp ide is.

(Csak szupermarketben vagy unixban kapható érdekel nem várok rendelgetni, ja meg ha valaki kitudja hozni kedvezményre egy sörre a vendégem)

2019. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2. Mindhárom autót csak nyáron használod ezek szerint? Kicsit hihetetlen..


1. Köszi, gondoltam hátha vannak itt értelmes válaszadók..

2019. okt. 14. 14:39
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
22%
En a helyedben bontobú' vennék rá valami szálig kopott wanli-t,vagy ling long-ot....az a tuti....
2019. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Én a gallardora linglongot vettem mert az volt a legolcsóbb, meg ugye azt használom télen (összkerekes), arra mindenképp újat akartam a biztonság miatt, az f430-at viszont csak nyáron használom mert hátsós, arra vettem használtan, a márkáját nem tudom mert lekopott de amúgy újszerű, ezt mondta az eladó,vmi slick lehet amúgy mert tükörsima.
2019. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Chiront én is csak nyáron használom, télen a Koenigsegg-et, mivel csak arra van tetőbox a síléceknek.
2019. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy ilyen autókkal rohangálnak egyesek. Nekem azok csak álomautók. Maradok az egyszerű halandók szintjén.
2019. okt. 14. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem unod még ezt a 20as felnizést? Házit megcsináltad már?
2019. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
46évesen nekem a házi az, hogy az asszonyt lezavarjam este :)
2019. okt. 14. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Legalább fantázia van valamennyire.
2019. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!