Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra fel lehet tenni a...

Simsonra fel lehet tenni a régi rendszámot?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy simsonra fel lehet e rakni egy régi (2betü 4 szám(amit már régóta nem használnak))rendszámot? Vagy a rendőrség kötekedni fog ha közúton használom.(Csak díszítés képpen ugyanis ezek régen rendszámosak voltak.)

2019. okt. 14. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A forgalmi engedély is meg van hozzá ??

A rendszám tábla hatósági jelzés és minden vissza élést büntetik.

2019. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megvan még valahol a szürke forgalmi...Csak azért gondoltam hogy felrakhatom mert ezek a rendszámok kb 20-30 éve már nincsnek forgalomban.De köszönöm a válaszod.Legvégső esetben elmegyek a helyi rendőrségre és megkérdezem.
2019. okt. 14. 21:50
 3/5 b1812567 ***** válasza:
100%

Egyrészt, meglepő, de még ma is vannak ilyen rendszámok forgalomban.


Másrészt amire készülsz, az büntetendő (hatósági jelzés megváltoztatása, vagy hasonló lesz amit elkövetsz).


Szóval, ha bármit is fel akarsz tenni rá, az semmiképpen ne hasonlítson valódi rendszámra.

2019. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj kedves 4-es, de én csak egyszer tettem fel a kérdést és fel tudtam fogni a választ. Egyébként is az enyém egy Schwalbe.
2019. okt. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!