Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell scooter motorra...

Hogyan kell scooter motorra utas ként ráülni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdés hülyén hangzik,mintha antitalent lennék,de ezt sose tudtam, hogyha a babettára úgy ülünk rá hogy elég ha csak átrakjuk a lábunkat mintha biciklire ülnénk,és a motorra úgy hogy fellépünk a bal lábunkal a lábtartóra utána a jobb lábát átlendítjük ,akkor a scooterre (robogóra)hogyan?végülis az is motor tehát úgy kell ahogy az átlagos motoroknál?lehet furán is fogalmaztam,de nagyon hálás lennék ha valakitől értelmes választ kapnák
2019. okt. 15. 13:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem elég alacsony a scooter át tudnám egyszerűen lépni viszont elég alacsony vagyok és megnehezíti a dolgomat hogy a csomagtartó bazi nagy
2019. okt. 15. 15:27
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Ahogyan kiadja 😀
2019. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"a motorra úgy hogy fellépünk a bal lábunkal a lábtartóra utána a jobb lábát átlendítjük"


Ez nem feltétlenül így van. Minden esetre nincs kőbe vésve. Én sose így szállok fel pl. Simán átlendítem a lábam, mintha egy simsonra ülnék fel, vagy egy bicajra. A lábtartós megoldás max az utasnak, vagy ha nagyon magas a motor, vagy alacsony a motoros. Esetleg ha keskeny a terület, ahol fel kell ülni rá és nem tudod lendíteni a lábad. Vagy ha annyira tele van pakolva csomagokkal.


Robogónál meg nem kell lendíteni a lábad, ki van vágva elöl. Rácsúsztatod a popód az ülésre, majd berakod a lábad magad elé :D


De semmit nem "kell", úgy csinálod, ahogy akarod, tudod, kényelmes.

2019. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni,hogy utas ként
2019. okt. 16. 06:14
 5/6 b1812567 ***** válasza:
Ha nem tudod egyszerűen átlépni (és már rajta ül a vezető), akkor bal lábbal fellépsz a lábtartóra, közben kézzel megkapaszkodsz a vezetőben, és jobb lábbal átlépsz a jobb lábtartóra.
2019. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket😊
2019. okt. 16. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!