Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi autók kilóméter-óráját...

A régi autók kilóméter-óráját úgy tekerik vissza hogy hátramenetbe kapcsolnak és pörgetik a műszert?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A bovdent kell tekerni.
2019. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Butaság volt kiírni ezt a kérdést. Nem gondoltam rá hogy ezzel tippet kapnak az emberek arra hogyan lehet házilag kilóméter-órát vissza tekerni. Megbántam hogy kiírtam!
2019. okt. 15. 18:23
 3/14 Barnabas333 ***** válasza:
50%
Akkor töröltesd a kérdést, régen amikor a használt autómban műszerfalat cseréltünk, mi szétszedtük a számlálót, iszonyat babra munka volt és sosem álltak a számok tök egyenesben...
2019. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Barnabas333 ***** válasza:
73%
És nem azért csináltuk, hogy csaljunk, hanem azt mutassa amit a kiszedett :-)
2019. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező. Nyugodtan megnyugodhatsz. A mechanikus km számláló már vagy 15 éve nincs divatba, azok a kocsik, amikbe ilyen van, nagy része már elporladt, vagy ér 300.000-et, senki se babrál vele fél napot.

A digitálisat meg másképp kell, én nem értek hozzá semmilyen szinten, de a Totalcar youtube csatornáján láttam, mennyire egyszerű, ha van felszerelésed hozzá. (Ők adják az igazi tippet, nem te kedves kérdező)

2019. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Beteszik hátra menetbe és addig mennek amíg jó nem lesz az óra állás.
2019. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mert nyilván úgy működik, hogy ha előre mész akkor növekszik, ha hátra akkor csökken a km állás...
2019. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Ki az a hülye, aki 80000 km-nél tolatva akarna km-órát nullázni? Meg egyáltalán benzint járatni ehhez? Nem ér annyit az egész vesződés, mint amennyit összehazudhatna utána. Amúgy meg nem kell trükközni keréktekeréssel, láttam én már olyan km-órát, ami minden második nagyobb földút gödörnél magától is hatvan fogaskerékké gurult széjjel, úgy kellett állandóan összerakni... Elég, ha az ember kiszereli a bódent az órából, ha nem akarja, hogy mérjen.
2019. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben tekeredik hátrafele, de sokkal egyszerübb ha kiveszik és átugrasztják... digitálisnál meg csak némi kis szoftveres játék kell.


Amugy nyugi nem adsz ezzel senkinek tippet, aki iylesmivel foglalkozik nem hiszem hogy a gyakorirol akar amjd tanulni.

2019. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Igen úgy...

Ja és a bőrdíszműves tetoválást és piercinget csinál...

2019. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!