Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf 4 1.9pdtdi kartergáz?

GerTam97 kérdése:

VW golf 4 1.9pdtdi kartergáz?

Figyelt kérdés

Az autón motor csere volt.

Azóta mentem vele kb. 300km-t,majd a napokban dugóban halladtam 1 órán át (15km tartott 1 óráig).

Ki nyitottam a motor teret és eléggé sok kartergáz jött, mitől lehet ez? Ugyanis miután tudtam vele haladni már ez a mennyiség csökkent szinte nem is volt.

Illetve ennek lehet közé a fogyasztáshoz?

Mivel az autó a régi motorral álló helyzetben 0.5-0.7 liter/óra fogyasztást írt, jelenleg pedig 0.7-1liter/óra.



2019. okt. 16. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alapjáratban való fogyasztás semmit nem jelent.

De a kartergáz nem a motortérből jön hanem a motorból.

Például az olajbeöntőbe nézz bele.

Neked inkább a kipufogód van elrepedve vagy törve.

2019. okt. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha annyi kartergáz jönne, hogy a motorháztetőt felnyitva kiáramlik, akkor ott komoly gondok lennének. Szerintem is kipufog probléma lesz az
2019. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok a nívó pálcát ahogy kiveszem onnan jön a füst illetve ha az olaj beöntő nyilas kupakjat leszedem onnan is áramlik ki felé a füst
2019. okt. 16. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor téged nagyon durván átvágtak.

Még most megpróbálnám visszavinni az eladóhoz.

Mondjuk nem lesz könnyű, mert a többségnek alap, hogy legalább a beöntőnyílásnál megnézi a kartergázt vétel előtt. Egy próbát megérne

2019. okt. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!