Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kismotort ajánlotok...

Milyen kismotort ajánlotok lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha minden igaz, tavaszra lesz jogsim és meg van annyi felretett pénzem hogy tudjak venni egy kismotort (200 000 alatt). Magas vagyok, 180cm szóval nem okozna gondot a motor mérete. Eddig a Derbi senda-t nézegettem, mert azon tanulgattam motort vezetni és azt jónak éreztem, de ti hátha tudtok ajánlani valami jobbat is. Előre is köszi :)

2019. okt. 16. 14:01
 1/1 b1812567 ***** válasza:

Nagyon jó lesz. Ausztriában vidéken a fiatalok ilyenen és hasonlókon szaladgálnak, nem csak a fiúk, hanem sok lány is.

Ha később nagyobb motorra is ülnél, akkor nagy előnye, hogy bőven lesz rutinod, nem robogóról kell átszokni.


Azt nem tudom, 200-ért milyen állapotút kapni.

Illetve, ha a korod megengedi, akkor szerintem ne a kismotoros jogsit célozd meg, hanem azt a kategóriát, amibe még beleférsz a koroddal. Egyszerűbb lesz tovább lépni.


Ami mindezeknél is fontosabb viszont, hogy a motor mellé (még ha csak 50-es is), legyen védőfelszerelésed!

Sisak, kesztyű, protektoros kabát meg egy térdvédő mindenképp, meg persze lábbeli.

Lányoknál mindig ott van a kinézet kérdése is, ha a stílusodhoz megy, akkor pl. vannak egyébként is hordható bőrkabátok + bakancs.

2019. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!