Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak más-más színű...

Miért vannak más-más színű rendőrautók?

Figyelt kérdés

Ennek van valami konrét oka is, vagy csak a különböző városokhoz/megyékhez van köze?


Én eddig láttam már fehéret, zöldet, és ezust színűt is.



2019. okt. 16. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezüst a készenléti rendőrségé, zöld az régen határőr volt, csak az megszűnt, de átfesteni drága lenne úgyhogy amíg nem selejt addig zöld, fehér meg az alap, pl rendőrkapitányságoké
2019. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
67%
Az micsoda csoda lenne számodra ha tudnád hogy a fehérek sem egyforma fehérek
2019. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a zöld a határörség autója volt csak mivel megszünt a határörség igy átkerültek ezek az autók a rendörséghez
2019. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 és #3 köszi a normális válaszokat :)


Amúgy tök fura hogy mondtátok hogy az ezüst a készenlétiseké, mert érdekes módon én nem csak forgalomban látom őket kocsival, hanem rendesen járőrözni is fel le it a faluban ahol lakom, sőt városban sokszor látok készenlétiseket gyalogosan járőrözni az utcán 2-3-as csoportokban.

Nemhiszem hogy a nagy migráncsozás miatt lenne, mert már ennek a kezdete előtt is láttam ezt a "jelenséget".


Meg azt is megfigyeltem hogy sokszor látok egyenruhásokat akiknek már vannak csillagok a vállapjukon de mégis járőröznek. Ez akkor hogy van? Egész addig kötelesek ők el látni az ilyen feladatokat is amég nem lesznek nyomozók vagy mi?

2019. okt. 17. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!