Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátul lehet futó művet állítan...

Hátul lehet futó művet állítani? (Suzuki Swift 1994)

Figyelt kérdés

Ma néztem, hogy a bal oldali hátsó gumi belül jobban kopik. KB: 1 mm a kopás különbség. Régi autónál meglehet ezt oldani?

A jobb oldali egyenletes.

A baloldali lengőkarnak a nyúlványánál volt kasznizva. De eltérést nem láttam ott.

Használt gumikét vettem őket de nem voltak félrekopva.



2019. okt. 16. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
a jobb oldal. nem lett még kasznizva, de kell mert a nyúlványnál rohad. Nem lehet, hogy ez a különbség okozza?
2019. okt. 16. 17:18
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátsó lengőkar szilent kikopása/kiöregedése okozhatja ezt a problémát?
2019. okt. 16. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

hátsó futómüvet nem lehet állítani a swiften


De a gány módon elvégzett lakatolás után előfordúlhat hogy nem ugy áll a kerék ahogy kéne.

futóműves meg tudja neked nézni hogy a gyári értékektől mennyire tér el a hátsó kerekek geometriája, de állítani nem fog tudni rajta

2019. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor a lengőkar lett megütve. Ha a korábbi hegesztés húzta el a nyúlványnál, akkor már komolyabb javítást igényel.(bár 25 éves kasztninál meggondolandó egy ilyen mértékű beavatkozás)
2019. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!