Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mi legyen?

Első autónak mi legyen?

Figyelt kérdés

Az alábbi típusokban gondolkodtam : F Astra, Suzuki Swift és Ignis

Melyik lenne a legjobb? Az Ignissel van személyes tapasztalatom(van a családban egy)



2019. okt. 8. 20:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy csak benzines jöhet szóba
2019. okt. 8. 20:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik. Olcsó a fenntartásuk, egy valag alkatrész van mindegyikhez. Annyi a lényeg, hogy figyelj arra, hogy ne legyenek rozsdásak.
2019. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

swift.

Ha belefér 1 milla, akkor Honda Jazz 2005-től

2019. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A Jazzek nem tetszenek

A Swiftben annyi nem tetszik, hogy nem érezném magamat biztonságban, túl könnyű, meg az Ignis üléspozíciója jobban tetszik, meg, hogy nagyobb is mint a Swift vagy az F Astra

2019. okt. 8. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Ignist nem ajanlom.

Varosban futarkodni oke. De amint ki ersz a varosbol es 90nel egy kamion jon szembe es a szele megcsapja az autod oldalrol halal felelmed lesz az elejen mert olyan erzes hogy ez a kis doboz most begordul az arokba.

De amugy mechanikailag a vilagbol is ki megy ha egy kis kezelest megkap.

2019. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek felett eljárt az idő, gyűjts még hozzá és egy generációval újabban gondolkozz
2019. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első autónak nem szeretnék újabbat
2019. okt. 8. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de az milyen érvelés, hogy a swift túl könnyű? Mihez képest?
2019. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majdnem mindenhez képest:D
2019. okt. 8. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél VW POLOt, Hatchback 6N. 1.4,1.6.kimennek a világból, ha odafigyelsz rájuk, jó érzés vezetni, nekem sokkal jobban bejön mint a japánok.

Apámnak swiftje van, a polo után olyan érzés benne, mint ha papírrepülőre ültem volna.

A Polom pont eladó sorba kerül, mert nincs pénzem a felújításra(veérlés, váltó, rozsdák), a szerelő durván 400000-ből azt mondja, teljesen rendbe lehetne tenni(ára 100e). 1.6, '96, 200000km. Sok autóban ültem már, de ezt imádom. országúton 5.2-5.6-ot fogyaszt, 5-ösben húz.

2019. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!